Niels en Elke trouwden op een van Brabants mooiste trouwlocaties, Klooster Bethlehem in Haren. Trouwfotografie Vincent Rijkers











Trouwlocatie’s en fotolocatie
- Trouwen op Klooster Bethlehem in Haren
- Trouwfotografie in Dieden – Noord Brabant aan de Maas
- The Perfect Wedding – Klooster Bethlehem
Trouwfotografie Klooster Bethlehem
Niels en Elke trouwden op het prachtige Klooster Bethlehem in Haren. Het was een intieme trouwerij die ik vast heb mocht leggen met als hoogtepunt het afleggen van de geloften tijdens de trouwceremonie.
Hoe willen jullie terug kijken op de trouwdag? Wat maakt voor jullie een trouwfotografie uniek? Het moment vastleggen, spontaan en ongedwongen. Dat is ‘trouwgeluk’ in de meest pure vorm. Wij zijn beeldprofessionals met oog voor detail die de juiste sfeer weten vast te leggen op een journalistieke manier. Je wordt gefotografeerd en op je mooist vastgelegd zonder dat je daar bewust mee bezig bent tijdens de trouwdag. Jullie genieten volop van je mooiste dag en wij zorgen voor die tastbare herinnering. Iedere keer als je de trouwfoto’s doorbladerd beleef je de bruiloft opnieuw en opnieuw en opnieuw…
Ieder bruidspaar heeft eigen wensen en ideeën als het gaat om een trouwreportage. Daarom plannen we een vrijblijvend kennismakingsgesprek in zodat we al jullie wensen door kunnen nemen. Tegelijkertijd maken jullie alvast kennis met de trouwfotograaf, die vanaf dat moment ook jullie aanspreekpunt is. Als jullie na het kennismakingsgesprek een goed gevoel hebben bij ‘trouwgeluk’ dan regelen we alles tot in de puntjes en bevestigen we ook de gemaakte afspraken via de e-mail. Wij hebben veel ervaringen met bruiloften, heb je nog vragen of tips nodig, je kunt het ons altijd vragen.
Meer van Beeldbureau Trouwgeluk
- Blog over Trouwtrends voor 2020
- Trouwlocaties en trouwfoto’s in Den Bosch
- Trouwen in Vught, de mooiste trouwlocaties en trouwfoto tips
- Opzoek naar de juiste trouwfotograaf
Recente Blogs
- Bruiloft Lucas en Ankie door trouwfotograaf Vincent uit VughtDe mooiste trouwfoto’s van Lucas en Ankie gemaakt tijdens hun winterbruiloft op Kasteel Maurick gemaakt door trouwfotograaf Vincent uit Vught.
- Trouwfotografie Kees en Marieke in BrabantKees en Marieke trouwden op Kasteel Maurick in Vught. Bekijk hier de mooiste foto’s van deze prachtige dag.
- Trouwfotografie Thomas en Vivian uit EindhovenThomas en Vivian gaven elkaar het ja-woord op deze bijzondere buitenlocatie. De Trouwfotografie vond plaats op het landgoed van de Heische Hoeve in de omgeving van Eindhoven.
- Bruiloft Marco en Kristy op Kasteel Maurick in VughtMarco en Kristy trouwden in de zomer van 2021 op het romantische kasteel Maurick in Vught nabij Den Bosch / Brabant.
- Bruiloft op het strand van de IJzerenman in VughtEen bruiloft op het strand bij de IJzerenman in Vught.
- Trouwen op het strand van TexelLudo en Samara trouwden op een bijzondere plek waar ze al jaren samen naar toe gaan en waar al vele mooie herinneringen gemaakt zijn, het eiland Texel.
- Kasteel bruiloft op kasteel Weijenburg in EchteldMenno en Daniela trouwen op het pitoreske Kasteel Wijenburg in Echteld. Trouwfoto’s van deze kasteel bruiloft: fotograaf Vincent Rijkers
- Trouwreportage Kevin en LisetteKevin en Lisette kozen voor een trouwceremonie in de tuin van het prachtige Kasteel Wijenburg in Echteld. Trouwfotografie Vincent Rijkers
- Festival Bruiloft Erwin en Jessica in BrabantEen festival bruiloft midden in een van de mooiste natuurgebieden in Brabant. Trouwfotografie Vincent Rijkers
- Trouwfotografie Niels en Elke Klooster Bethlehem Haren – OssNiels en Elke trouwden op een van Brabants mooiste trouwlocaties, Klooster Bethlehem in Haren. Trouwfotografie Vincent Rijkers